Metoda ONE BRAIN

To, co se vám děje v přítomnosti, může být jen připomínka stresových situací v minulosti, na které jste zapomněli.

Pojďme je spolu vyřešit.
Pomocí metody ONE BRAIN objevíme klíč k odbourání bloků, které máte v podvědomí, abyste mohli jít do akce podle vaší volby a bez stresu.

  • ● Stává se vám, že vás určité situace pokaždé dostanou do stresu, a nevíte, co s tím?
    ● Nedaří se vám ve vztazích a máte pocit, že pokaždé se pokazí stejné věci?
    ● Máte nízké sebevědomí, úzkosti, cítíte smutek, i když se “nic vážného neděje”?
    ● Trápí vás fyzické zdraví?

Často si nejsme vědomi, proč některé "programy" ve svém životě neustále opakujeme, proč se nám dějí určité věci, proč máme určité zdravotní problémy.

Díky metodě ONE BRAIN se z tohoto začarovaného kruhu můžete dostat.

CO JE METODA ONE BRAIN?

Metoda One Brain zlepšuje učení, komunikaci, zklidňuje, odstraňuje strach, trému, dyslexii, závislosti, psychické bloky nebo vzorce chování z dětství, které nám brání dělat věci v životě jinak. Mozek funguje ve stresu a pouze na zlomek kapacity.

Prostřednictvím otázek, svalového testu a vhodnými korekcemi během sezení uvolníme emoční blok a vyladíme obě mozkové hemisféry tak, abyste byli schopni využívat celý potenciál vašeho mozku, když se dostane do situace, která se podobá stresové. Jde o jemnou metodu, při které jdeme do hloubky pouze tehdy, když se na to cítíte. 

Tuto jemnou metodu kombinuji i s koučováním, pokud si přijdete na některé opakující se myšlenkové programy a přejete si pracovat na vytváření nových návyků.

Metoda je vhodná pro dospělé i děti. Témata dětí do 6 let většinou řešíme skrze jednoho z rodičů.

"Lenka má velkou schopnost nacítění a intuitivního vedení. Přestože bylo sezení velmi náročné na mé emoce, Lenka mě provázela bezpečně a soucitně tak, že jsem se nebála dovolit si vše nechat plout tak, jak to přicházelo."

JAK TO PROBÍHÁ

Na začátku sezení si definujeme vaše téma. Poté se na sebe vyladíme pomocí svalového testu, tzv. úvodním vyrovnáním. Zjistíme, jak svaly reagují na stres, a ukážu vám, jak stresovou reakci poznat. Dále se spolu podíváme na tzv. barometr chování, který nám pomůže najít, které emoce jsou spojeny s vaším tématem v současnosti a které emoce byste potřebovali zažívat, aby se už stres neobjevoval. Kdyby pro vás téma emocí bylo náročnější, půjdeme postupně a pomůžu vám, abyste se v nich zorientovali.

Stejný postup zopakujeme ve věku nejlepšího uvědomění pro odblokování. Nejde o regresi, jen hledáme situace, kdy jste ve stresu jednali jinak, než byste bývali potřebovali. Následně pomocí vizualizace a dalších technik změníme negativní emocionální náboj situace za pozitivní, tak, abych stres na danou situaci byl nulový. Pokud je potřeba, provedeme některé korekce. V závěru sezení ukotvíme novou volbu a zvolíte si první krok, který na své cestě změny můžete udělat.

Sezení probíhá 90-120 minut

REFERENCE

Je to pro mě TERAPIE DUŠE... Ke kineziologickým odblokům metodou ONE BRAIN jsem dospěla v průběhu koučovacích sezení s Lenkou. Absolvovala jsem celkem tři odbloky, jistě ne poslední. Při sezeních jsem se opakovaně vracela k nepříjemným až traumatizujícím zážitkům z dětství a dospělosti. Primárně se jednalo o stavy odloučení a nejistoty, které mne i nyní v dospělosti provázejí a vyústily v úzkostnou poruchu. Sama jsem došla k poznání, že jsou jisté záležitosti, které si v hloubi duše nesu a se kterými není možné pohnout vlastními silami. Společně jsme s Lenkou pojmenovaly úzkost, obavu či problém a nastavily do pozitivního modu tak, jak to potřebuji já. Poté došlo k diagnostice svalovým testem na těle, korekci, opakovanému čtení krátkého textu, který s mrazivou přesností zachycoval a popisoval mé vnitřní pocity spojené s danou situací. Pak nastalo uvolnění. Požadovanou pozitivní změnu vnímání daného problému jsem si měla zafixovat pomocí vytvořeného obrazu, tzv. vizualizace. Tento obraz jsem si doma v určitých intervalech opakovaně promítala. Nakonec se pro mě představa stala velmi příjemnou až úsměvnou. Jsem člověk s velkou představivostí, obraz byl u mne v hlavě tedy velmi přesný, detailní a živý. Zpočátku jsem se cítila nejistě a nedůvěřivě, postupně jsem však strach z neznáma a ze ztráty kontroly překonala, a naopak se v mém těle rozhostil klid. Po prvním odbloku jsem se jeden den necítila "ve své kůži", byla jsem plačtivá a nervózní, při dalších odblocích jsem však žádné negativní emoce už nepociťovala. Začala jsem více důvěřovat Lence i procesu pracování sama na sobě s jasným cílem vést veselejší život bez úzkostných stavů, které mne dovedly až do ordinace psychiatra. K Lence docházím již přes rok, na každé sezení se těším, vnímám jej jako čas strávený pro sebe. Vedení je laskavé a podnětné, komunikace vždy vstřícná. Prostředí milé a bezpečné. Uvědomila jsem si, jak důležité je řešit svoje smutky a potřeby s někým, kdo má nadhled a kdo mi poskytuje oporu a podporu v mé vlastní cestě za štěstím.
Hana Melcrová
S Lenkou se nějakou dobu znám. Metodu One Brain jsem si u ní vyzkoušela poprvé potom, co jsem delší dobu nezvládala svou nervozitu a napětí. Na tomto sezení jsme věnovaly podstatnou část definici konkrétního záměru/problému - Lenka má velkou schopnost nacítění a intuitivního vedení. Přestože bylo sezení velmi náročné na mé emoce, Lenka mě provázela bezpečně a soucitně tak, že jsem se nebála dovolit si vše nechat plout tak, jak to přicházelo. A děly se věci! I když mi stačilo pouhé jedno sezení k tomu, abych se cítila dobře, plánuji s odstupem času další, k jinému tématu.
Marie

Nebo se objednejte na seznamovacích
20 min.

Pošlete mi na sebe kontakt a já se s vámi spojím. Naše povídání bude trvat cca 20 minut. Během něj zjistíme, zda bychom se společně mohli pustit do práce.