NETWORK kafe

Propojte se s ostatními podnikavými ženami, představte svůj byznys, podělte se o své zkušenosti, nakopněte se, vzdělávejte se a užijte si inspirativní DEN PRO SEBE.

VYLAĎ SE DO JARNÍ ROVNOVÁHY 14. 3. 2024 (9-14h)

Můžete představit svůj byznys, podělit se o své zkušenosti, propojit se s ostatními a sdílet vše, co potřebujete na dané téma

Jarmila Klacková nás seznámí s kroky, kterými můžeme dojít k rovnováze těla i mysli s ajurvédou. Představí nám základní principy, vysvětlí, jak naše tělo ovlivňuje sezóna a doporučí tipy na zdravé trávení a péči o tělo & duši.

Znáte barevnou alchymii, třeba zrovna pro váš web? Aneta Valterová nám ukáže, jak barvy dokáží ovlivňit úspěšnou propagaci a vizuální identitu naší osobní značky.

Jak načerpat energii a techniky uvolnění stresu, abychom se do naší, nejen jarní, rovnováhy vyladily rychle a pohodově, nám představí Petra Tribulová. A jako bonus budeme mít možnost seznámit se s Osho Zen Tarot.

Potkáte podobně naladěné ženy

Získáte novou inspiraci a nakopnete se do akce

Ochutnáte skvělou domácí a netradiční tématickou vegetariánskou kuchyni v režii PULPAMEN-ek Lucie Kožíškové a Pavlíny Veselé

Už Napoleon Bonaparte řekl, že slaboši čekají na příležitost, silní ji vytvářejí. A my si ji chceme tvořit v každém okamžiku. Hledat ji.

Nečekat, až nám zaklepe na dveře... 

MÁME 12 MÍST PRO 12 ZVÍDAVÝCH VOLNONOŽEK

KDE SE SETKÁME?

V kulinářském ráji zážitkové gastronomie
PULPAMEN
Hradišťská 184, Kosmonosy

NEHODÍ SE VÁM TERMÍN?

Přidejte se na čekací listinu a budete mezi prvními, které se dozví o dalším termínu.

KDO JSME A JAK VÁS PODPOŘÍME

jsme volnonožky, které díky svému mateřství objevily svou jedinečnost a rozhodly se podporovat ženy, nejen na volné noze. Vytváříme bezpečné prostředí, ve kterém propojujeme ženy podnikatelky (zkušené, začínající nebo o podnikání uvažující). Dáváme vám možnost strávit příjemný čas sdílením zkušeností z podnikání i ze života.

CO NÁS SPOJUJE?

Chuť mít život ve svých rukou, prožít ho naplno a zároveň dělat to, co nás naplňuje. Skloubit sebe, svou seberealizaci a rodinu. Často řešíme time management i hlubší pohled do svého JÁ.

Energie každého setkání je úžasná a jedinečná. Stejně jako inspirace a spousta napádů, které společně sdílíme během celého dne. Nabízejí se a kupují výrobky, služby, probírá se možná vzájemná spolupráce...

Sdílej, propojuj se, vzdělávej se, načerpej inspiraci a ženskou energii ve společnosti podobně naladěných žen

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Historicky první NETWORK se uskutečnil 1. listopadu 2018. Nápad se zrodil v hlavě Renaty Pitrové z Odvážných žen, která mě oslovila, zda bych ho s ní nepřetavila do reality.

Rozjely jsme celou sérii neformálních setkání s podtitulem Když žena podniká. Region Mladoboleslavska rozšířily ženy od Severu až po Severovýchod Čech, přidaly se podnikavé ženy z Prahy, Českolipska, Jičínska a Liberecka. A z toho máme velkou radost.

Naším cílem je propojovat ženy podnikatelky (začínající nebo o podnikání uvažující), strávit příjemný čas sdílením zkušeností z podnikání i ze života. Spojuje nás chuť mít život ve svých rukou a prožít ho naplno. Většina z nás hledá rovnováhu mezi životem s rodinou a prací a často řešíme time management i pohled do svého JÁ.

Energie každého setkání je úžasná a jedinečná. Stejně jako inspirace a spousta napádů, které společně sdílíme během celého dne. Nabízejí se a kupují výrobky, služby, probírá se možná vzájemná spolupráce...

Máme ověřeno, že bezpečné, důvěrné prostředí s ladící atmosférou, ve kterém máme my ženy dostatek prostoru pro otevřené sdílení je maximálně 12 osob. Jestli váháš, zda se přihlásit na další Network kafe nebo Network Drbárnu, pospěš si. Židle jsou většinou velmi rychle vyprodané po otevření registrace.

Prostor pro prezentaci svého podnikání nebo tématu chceme poskytnout komukoli, kdo ho dělá srdcem a má nám všem co předat.

SLOVA ÚČASTNIC NETWORK KAFE

Na první NETWORK jsem přišla ze zvědavosti. Má očekávání naplnil zejména atmosférou a informacemi i novými kontakty. Vždy jsem se cítila uvolněně a opečovávaná. Byl pro mě seznámením se zajímavými ženami a nahlédnutí do jiných oborů podnikání. A možná uvědomění, že všechny máme dost často obdobné problémy v podnikání. Myslím, že ženy by si měly přijít pro zážitek ze setkání a navázání kontaktů, které určitě mohou v budoucnu využít.
Leona Sládek ŘepováLeontax s.r.o.
Jako s kamarádkou na kafi a pokecu...krásné, uvolněné a přitom byznysově a růstově orientované setkání. Mně osobně networkové setkání dalo možnost poznat vás dvě, nové kontakty, možnosti spolupráce. Také nové pohledy na to, co je podnikání, jak je možné jej dělat, co je podstatné a co naopak naprosto nedůležité. Díky tomu jsem si srovnala svoje priority. Je přínostné být součástí komunity a v bezpečném a otevřeném prostředí mluvit nejen o tom, jak je to skvělé podnikat, ale i jak je to občas na palici, že je to občas docela boj, a že i takto je to v pořádku. Sdílení a možnost inspirace od dalších žen je nedocenitelnou devizou takovýchto setkání.
Lenka Šťastnáwww.lenkastastna.cz
Vzhledem k tomu, že nové prostředí a noví lidé jsou pro mne vždy výstupem z mé komfortní zóny, musím říct, že jsem se na vašem networkingu vždy cítila přátelsky a fajn. Setkání mi přineslo nové klienty, se kterými stále spolupracuji a rozšířila jsem si obzory v čem všem ženy kolem nás podnikají. A to je krásné. Nikdy nevíme, které služby se nám budou hodit. Proč by další ženy měly přijít? Pro pohodovou a přátelskou atmosféru, pro výborné jídlo, které se vždy podávalo, pro kontakty na další zajímavé ženy, o kterých chcete slyšet. A kvůli vám dvěma, protože to děláte skvěle.
Jana Šímováwww.bcas.cz
Nejprve bych vám chtěla velmi poděkovat. Na takové akci jsem byla poprvé a neměla jsem žádná očekávání. Těšila jsem se na nové informace a chtěla jsem poznat nové ženy, jejich příběhy, což mi bylo splněno. Ještě jednou moc díky za uskutečnění akce, za perfektní organizaci, za zajímavou přednášku a samozřejmě za vynikající prostředí a jídlo. Těším se na další setkání .
Mirka Kouckáwww.spokojeny-usmev.cz

Tešíme se na viděnou!

Lenka Vornhagen
koučka & mentorka

Provází firmy i jednotlivce při objevování a využití jejich potenciálu. 

Má za sebou více než 20 let práce s lidmi, z toho 12 let v HR managementu. 

S klienty řeší nejčastěji témata seberealizace, work life balance, stres managementu, komunikace & vztahů, sebevědomí, sebehodnotu, autentický leadership. 

Je aktivní mámou 3 dětí. Když není s nimi nebo nekoučuje, najdete ji v lese, v běhu, v ledu nebo u dobré kávy. 

Renata Pitrová
webdesignérka & koordinátorka marketingových projektů

Autorka projektu Odvážné ženy.

Tvoří marketingové plány a komunikační strategie, učí klientky efektivně pracovat se sociálními sítěmi. Vytváří weby, vymýšlí loga nebo celou firemní identitu. Zajišťuje prezentační videa i fotky.

Pro začínající podnikatelky je marketingovou mentorkou a tou, která je motivuje a nenechá ustrnout na mrtvém bodě.

Renata je energickou mámou 2 dětí.