VNITŘNÍ KOMPAS

Objev svoje brzdy, změň své mentální návyky a žij spokojený život se svým sebe-vědomějším JÁ.

Budu vaším parťákem na 6 týdnů & 6x60minutových sezení, na kterých budeme podle vašeho kompasu ladit vaše sebe-vědomé JÁ.

Na začátku se dohodneme, kterým směrem budeme váš vnitřní kompas ladit a kam potřebujete dojít. I když to pro vás možná na začátku nebude přes myšlenkovou mlhu jasné, pomůžu vám, abyste se na sebe naladili a váš směr a cíl jsme společně našli. 

Během cesty budu dohlížet, abychom drželi směr, který jsme si na začátku podle vaší potřeby nastavili. Budeme se dívat na vaši situaci z více úhlů pohledu, abyste našli v sobě to nejlepší řešení, zvýšili zodopovědnost a důvěru v sebe a snadněji překonávali překážky. Budeme se potkávat osobně nebo on-line.

PROGRAM je pro vás, pokud potřebujete:

 • ● podívat se na své emoce & potřeby do hloubky
  ● podpořit na své cestě (v hlavě se vám  honí "co když to nedokážu, co když to nevydržím”)
  ● zjistit, co vás doopravdy brzdí & změnit to
  ● podívat se pod pokličku vašich zajetých automatických vzorců
  ● změnit své dosavadní mentální návyky
  ● rozlousknout zásadní životní nebo profesní rozhodnutí
  ● mít ve vašem životě větší rovnováhu
  ● podívat se ještě více na svou sebe-důvěru, sebe-hodnotu, sebe-vědomí
  ● najít a ukotvit tvoje životní hodnoty ke snazšímu nastavování hranice v různých oblastech vašeho života
  ● natrénovat komunikační techniky, aby vaše rozhovory, nejen ohledně vašich potřeb, probíhaly v klidu, s jasným záměrem a ke spokojenosti obou stran

CO V PROGRAMU DOSTANETE?

 • 6 x 60 minutové individuální sezení (celkem 360 minut)
  ● mou podporu mezi jednotlivými sezeními 2 x týdně ve všední den mezi 9-16h
  ● na závěr programu vás provedu osobní vizualizací na míru k ukotvení  nové vize a návyků
  bonus 1: 2x20 minutovou konzultaci, kterou si můžete vybrat do 6 měsíců po skončení programu (celkem 40 minut navíc)
  bonus 2: 7denní program Objev svoji jedinečnost - posviťte si na svoje vášně & talenty a naplno využijte váš potenciál

Nalaďte se na svůj vnitřní kompas...

REFERENCE

Naše spolupráce s Lenkou měla celkem 12 úžasných sezení. Už při prvním sezení jsem věděla, že jsem poznala tu správnou osobu, abych se mohla otevřít se svými problémy. Mé zadání bylo svoboda… Ve svých 40+ letech jsem zjistila, že jsem celou dobu rozdávala všechnu lásku své rodině a blízkým, a zapomněla jsem milovat sebe. Už po pár sezeních byly první změny k lepšímu vidět a rodina se s tím musela naučit žít. Každý malý krůček byl opravdový úspěch, a dodnes dělám další. Dost sezení jsem zpočátku u Lenky probrečela, byly plné emocí. Vždy když jsem odcházela s úkolem na další setkání, byla jsem motivovaná a věděla jsem, že to dám, abych byla svobodná a dokázala milovat sama sebe. Se všemi sezení jsem byla velmi spokojená. Probíhala nenásilně a Lenka mě pozvolna vedla k vlastnímu uvědomění a pro mě správného náhledu na situaci v daném momentu. Vždy jsem měla možnost volby a stanovení si dalšího úkolu. Na Lence si nejvíc cením profesionálního přístupu, příjemného vystupování, loajality. A když vám na požádání poskytne svou životní zkušenost a radu-je to sladký bonus. Lenka je milá, citlivá a já se u ní cítila v bezpečí, abych se dokázala otevřít se svými tématy. Díky tomu mi mohla pomoci najít správnou cestu.
Martina
Příjemná spolupráce, loajalita, výsledky-to pro mě znamenala spolupráce s Lenkou Vornhagen. Potřebovala jsem zvládnout náročné období a změny v práci. Tři čtvrtě roku-od října 2020 do června 2021 jsme společně pracovaly na mém cíli „Přepnu mysl do pohody“. Sezení mi pomohla projít důležitou cestou, jak těžkosti v práci zvládnout. Lenka mě provedla řešeními a pomohla dospět k cíli a vlastnímu pochopení, jak celou situaci vyřešit. Na všem, co jsem potřebovala, jsme se dohodly, nemám k ničemu žádné výhrady. Na spolupráci s Lenkou si nejvíce cením umění naslouchat a správnými otázky mě nasměrovat k možnému řešení. Lenku doporučuji všem, kdo hledají loajalitu, vstřícnou komunikaci a výsledky.
Jana
S Lenkou jsem absolvovala jednu koučovací sérii (12 sezení). Nepřicházela jsem s konkrétním cílem, spíše s myšlenkou, že potřebuji v rámci své profese a pracovní oblasti nějaké změny a s pocitem, že je potřeba „něco“ jinak. Hned při prvním sezení jsem se ujistila, že to bylo správné rozhodnutí. Lenka mi pomohla pojmenovat a definovat moje cíle a najít možnosti, jak jich dosáhnout. Velmi rychle se zorientovala v mé situaci a všechna setkání probíhala v milé, přátelské a přitom profesionální atmosféře. Načetla jsem spousty materiálu a absolvovala v rámci své profese různá školení, ale to, že Vám někdo pomůže si na určité změny a návyky přijít vlastní cestou, je to, co mě opravdu posunulo dál a každý den se o tom přesvědčuji. To nejvíc je, že mě opět baví a těší to, co dělám i vidím skutečné výsledky práce na sobě samé. A to díky velmi příjemné a efektivní spolupráci s Lenkou, ve které budu určitě pokračovat. Lence děkuji a vřele spolupráci s ní doporučuji.
Iva ŠvadlenkováTELWork