KARIÉRNÍ ROZVOJ

Chcete změnit práci?
Potřebujete nahlédnout na vaše další profesní směřování?
Toužíte postoupit po kariérním žebříčku nebo uspět ve výběrovém řízení?

Pojďme se na to společně podívat!

Je jedno, jestli jste právě po škole a teprve se hledáte, nebo už za sebou máte několik let pracovních zkušeností. Pomůžu vám objevit vaše talentysilné stránky, probereme vaše profesní i osobní sny a vize a najdeme cestu, jak jich dosáhnout

Jak spolu můžeme pracovat?

KARIÉRNÍ KOUČINK

získejte nové možnosti ve vaší situaci a zrealizujte vaši vysněnou profesní cestu

MENTORING

využijte mých dlouholetých zkušeností z personalistiky a koučovacích dovedností pro váš kariérní rozvoj.

KONZULTACE

přijďte si pro odpovědi a informace, které vás posunou v kariéře.

ONLINE PROGRAM

projděte si sami kurzem, který vám ukáže, v čem jste opravdu dobří a co vás brzdí.

Pro každého klienta a každou situaci se hodí jiné řešení. Proto si napřed zavoláme a a během 20 minut probereme, co od spolupráce očekáváte. Podle toho navrhnu, jestli se pro vás hodí koučink, mentoring, konzultace anebo jestli vás právě teď nejvíc posune program Odhal svou jedinečnost.

"Během sezení jsme se nezaměřili pouze na pracovní část mého života, ale dokázal jsem poznat své potřeby, talenty a vnitřní já i z hlediska osobního. Lenka mě dokázala posunout o kus dál a díky návodným otázkám bořit hranice sebepoznání."

REFERENCE

Jelikož jsem cítil potřebu provést ve svém životě „revizi“ pracovního života a po několika letech aktivního pracovního nasazení v korporacích poznat, jaká práce by mě mohla bavit a dále naplňovat, rozhodl jsem se kontaktovat Lenku Vornhagen, se kterou jsem absolvoval 3měsíční spolupráci v délce 8 sezení. Během sezení jsme se nezaměřili pouze na pracovní část mého života, ale dokázal jsem poznat své potřeby, talenty a vnitřní já i z hlediska osobního. Lenka mě dokázala během každého sezení posunout o kus dál a díky návodným otázkám bořit hranice sebepoznání. Byl jsem spokojený s časovou i prostorovou flexibilitou koučování a s uměním koučky naslouchat a předávat pozitivní energii. Díky koučovací sérii již vím, co chci a kam mohu dále směřovat. Všem, kteří si nevědí rady nebo se cítí „ztraceně“ ať už v osobním či pracovním životě, bych koučovací sérii doporučil. Nakopne vás to vpřed.
MarcelIT specialista
Skončil mi studentský život a přišel čas najít si práci. Myslela jsem si, že to nebude těžké a s mými zahraničními pobyty a zkušenostmi si práci najdu lehce. Ovšem na mnou vytvořený životopis jsem dostávala pouze zamítavé odpovědi, že se na danou pozici nehodím. Proto jsem na doporučení vyhledala odbornou pomoc paní Lenky Vornhagen. Popravdě jsem ani nevěděla, co od toho mám přesně čekat. Ale chtěla jsem znát názor profesionála. A tak jsem si řekla, že nemám co ztratit. S paní Vornhagen jsme se domluvily na setkání, vyslechla si mé zkušenosti z pracovního i osobního života. Pomohla mi uvědomit si věci o mně samotné, nad kterými jsem se nikdy ani nezamýšlela. Pomohla mi upravit životopis. Pro skromného člověka, který má na paměti pořekadlo „sebechvála smrdí", je těžké se vyobrazit v plné parádě, i když ví, že má opravdu co nabídnout. A to paní Vornhagen přesně vystihla. Po prvním poslání již upraveného životopisu, jsem obdržela ještě ten den pozvánku na pracovní pohovor a práci jsem zanedlouho získala. Děkuji za pomoc, za uvědomění si svých kvalit, i že jsem díky Vám našla práci.
Eliška
Lenku jsem potkala po letech v době ukončení mé rodičovské dovolené, kdy jsem řešila svůj návrat do pracovního života. Setkání bylo velmi příjemné a inspirativní. Mile mě překvapilo, jak se Lenka dokázala rychle zorientovat v mé situaci, v profesním profilu, který jsme upravily, i v mých současných pracovních představách. U Lenky naprosto obdivuji její um pojmenovat věci těmi pravými jmény. Práce mi dopadla během měsíce a mám pocit jakoby mi byla šitá na míru :-). Takže za mě velké doporučení.
Eliška Hniličkovápersonalista

Objednejte se na seznamovacích
20 min.

Pošlete mi na sebe kontakt a já se s vámi spojím. Naše povídání bude trvat cca 20 minut. Během něj zjistíme, zda bychom se společně mohli pustit do práce.