Buďte změnou, kterou ve svém životě chcete mít! 

Vždy jsem milovala práci s lidmi. Baví mě rozdílné příběhy, rozličné cesty, i to, že  každé setkání přináší spoustu nových objevů. Když jsem před téměř dvaceti lety začínala pronikat do tajů personalistiky, nadšeně jsem absorbovala všechny informace, setkání, rozhovory, procesy,  včetně Zákoníku práce.

Má cesta začala v oblasti vzdělávání a kariérního rozvoje zaměstnanců. Později jsem vedla týmy personálních oddělení v mezinárodních  firmách automobilového průmyslu. Poslední roky se věnuji personálnímu a kariérnímu poradenství na volné noze a koučinku. 

Pro firmy vyhledávám spolupracovníky do jejich týmů tzv. "na míru”. Jednotlivcům pomáhám k profesní změně, s přípravou na výběrové řízení a poskytuji individuální konzultace dle potřeby. Cestou koučinku nabízím průvodcovství odvážným zájemcům a zájemkyním, kteří chtějí  životní nebo profesní změnu a nebojí se “do toho šlápnout”.

Rukama mi prošly tisíce životopisů a absolvovala jsem  nespočet výběrových řízení  v roli firemního personalisty i externího headhuntera. Mám zkušenost s budováním závodů tzv. "na zelené louce”, i reorganizací v již fungujícím závodě a vytvářením a nastavováním HR procesů. Vím, co jednotlivci i firmy v různých fázích osobního i firemního rozvoje potřebují.

Zajímají mě možnosti lidského potenciálu, jeho rozvoj a využití. Sama na sobě pracuji  již mnoho let skrze semináře, kurzy a odbornou literaturu. Ráda se potkávám s inspirativními lidmi. Absolvovala jsem desetistupňový kurz Kineziologie One Brain (jednotný mozek), jež pomáhá odstraňovat psychické bloky, mnohdy zažité v dětství, či prenatálním věku.

Při poslední rodičovské mě mé osobní potřeby dovedly nejen ke kineziologii, ale později i ke koučinku. V roce 2017 jsem ukončila výcvik certifikovaného kouče u Neuroleadership Group, jež používá koučovací přístup Result Coaching System postavený na poznatcích neurovědy.

Na jakých principech pracuje mozek, co je pro něj přirozené a nezbytné pro jeho efektivní fungování i využití jeho maximálního potenciálu. Fascinuje mě každý úžasný a viditelný posun u klientů z bodu A do bodu B jejich vlastním přemýšlením. Časem jsem zjistila, že kombinací kineziologie a koučovacího přístupu, v případě klientovy potřeby, se dá dojít mnohem dál, než se na začátku může zdát.

Jsem máma třech báječných dětí, které mě neustále učí novému a pomáhají rozvíjet můj potenciál. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké znovu nalézt samu sebe a svou  seberealizaci po rodičovské nebo delší pauze, obzvlášť když chcete skloubit svůj čas, rodinu a svou profesi.

A tak postupně vznikal projekt  Mámy v práciJe pro všechny ženy, které chtějí vidět v mateřství víc, než jen péči o děti. Rády na sobě pracují a posunují své hranice - kvůli sobě i svým dětem. Zároveň hledají seberealizaci a životní rovnováhu. A pokud to jsou mámy, které se chystají po delší pauze do práce nebo přemýšlejí nad vlastním podnikáním... Mrkněte na blog určitě si zde to “své” najdete.

 

Chcete na sobě zapracovat a udělat první krok k životní nebo profesní změně?

Ráda se s vámi potkám.